Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Włoska kuchnia zawita na dwa dni do Łodzi02-04-2011


Pierwsze w Polsce Targi Pizzy Pasty i Wina odbędą się w dniach 14 - 15 czerwca br. w Łodzi. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o. Targi dedykowane są miłośnikom włoskiej kuchni, której najbardziej rozpoznawanymi specjałami jest pizza, makarony i wino.


Zaproszenie do udziału w imprezie skierowano do producentów i dystrybutorów składników i dodatków do wyrobu pizzy, producentów makaronów, producentów i dystrybutorów urządzeń i wyposażenia dla lokali gastronomicznych, winiarnie i producentów wina z całego świata.


Podczas targów zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta artykułów i urządzeń dla pizzerni oraz pokrewnych lokali gastronomicznych poczynając od produktów i półproduktów wykorzystywanych do wytwarzania pizzy, sprzętu gastronomicznego i nowych technologii produkcji poprzez dodatki takie jak sosy, oliwa, sery, napoje kończąc na systemach POS oraz rozwiązaniach marketingowych.


Dla wystawców targi będą mają być miejscem do nawiązania nowych kontaktów handlowych, wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług, tworzenia i wzmocnienia marki, a także poznania oczekiwań klientów.


Targom towarzyszyć mają liczne warsztaty i prezentacje mające na celu doskonalenie umiejętności i propagowanie nowinek związanych z funkcjonowaniem w branży, corner ABC Franczyzy pod nazwą „Cudzy pomysł na własny biznes” oraz I Mistrzostwa Pizzermanów.


Komentujesz: I Targi Pizzy Pasty i Wina w Łodzi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: łódź, targi turystyczne, targi kulinarne, targi pizzy pasty i wina


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie