Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Darmowe noclegi od HRS


08-06-2012


Zapoczątkowana na Facebooku akcja społecznościowa „Kibice śpiom gdzie chcom” to odzew kibiców na zawyżone ceny noclegów w hotelach w czasie Euro 2012. Serwis HRS.pl odpowiedział na apel zaoferował kibicom 40 darmowych noclegów po meczach biało-czerwonych o łącznej wartości 50 tys. złotych.


Inicjatywa „Kibice śpiom gdzie chcom” to przewrotna z nazwy akcja kibiców, fanów piłki nożnej, którzy apelują o otwartość miast i mieszkańców Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania. Akcja ma również zwrócić uwagę na przesadną komercjalizację imprezy, która zniechęca wielu kibiców do przyjazdu i do aktywnego włączenia się w kibicowanie. Jak mówią jej organizatorzy: „Chcemy prosić miasta goszczące kibiców o otwartość i wyrozumiałość dla tych, którzy na przykład nie mają noclegu, a którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę kibicowania i wziąć udział we wspólnej zabawie. Prosimy o przymknięcie oka na kibiców odpoczywających po całonocnym, emocjonującym świętowaniu pod chmurką, w samochodach, w parkach, na skwerkach, czy przy pomnikach. Jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich”.
Akcję „Kibice śpiom gdzie chcom” poparły media, znane osoby – Maria Niklińska, Joanna Jabłczyńska, Antoni Pawlicki i Tomasz Iwan.


- Postanowiliśmy wspomóc polskich kibiców w czasie Euro i docenić ich poświęcenie i zaangażowanie, dlatego też ufundowaliśmy 40 noclegów w cztero- i trzygwiazdkowych hotelach w czasie meczów w Warszawie i we Wrocławiu. Każdy, kto wejdzie na stronę www.hoteledlakibica.pl ma szansę wygrać pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem. W ten sposób chcemy zapewnić kibicom komfort wypoczynku po całonocnym świętowaniu. Jest to również prezent z okazji 40 urodzin firmy HRS, stąd 40 noclegów – powiedział Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: HRS oferuje kibicom bezpłatne noclegi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: hotele, euro 2012, tanie noclegi, hrs


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie