Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort & SPA laureatami TopHotel 201228-11-2011


Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort & SPA zdobyły prestiżowe tytuły TopHotel 2012. To już 4 edycja konkursu firmy Netmedia i portalu hotele.pl, w którym są wyróżnione najlepsze hotele w Polsce, sklasyfikowane w 20 kategoriach.


Tytuł TopHotel to uznawana w środowisku nagroda, która nobilituje i skutecznie promuje poszczególne obiekty. Nominacje – 3 w każdej kategorii – zostały przyznane na podstawie popularności danego hotelu w systemach rezerwacyjnych Netmedia i systemach partnerskich. Głosy samych gości oraz przedstawicieli branży hotelarskiej zadecydowały, który nominowanych otrzyma tytuł.


Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych hoteli w Polsce. Doceniane są oryginalne i efektywne rozwiązania w zakresie funkcjonowania hoteli, logistyki i rezerwacji oraz designerskie projekty. 20 kategorii pozwala na zaprezentowanie potencjału polskich hoteli i wybór najlepszych w swoim rodzaju.


Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 24 listopada. W imieniu Grupy Hotelowej Orbis statuetki dla Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort&SPA odebrała Joanna Swierkosz, Dyrektor Marketingu.


- Cieszą nas kolejne nagrody i wyróżnienia dla naszych hoteli - jesteśmy dumni, że to sami goście oraz przedstawicieli branży doceniają to, jak się zmieniamy. Jako lider na polskim rynku z sukcesem wprowadzamy międzynarodowe standardy. Tytuły i nominacje w konkursie TopHotel, które co roku zdobywamy – najlepiej świadczą o naszej pozycji i najwyższej jakości usług – powiedziała Joanna Świerkosz.


Komentujesz: Hotele Mercure laureatami TopHotel 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: karpacz, hotel mercure, najlepsze hotele


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie