Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Hotel Roku 201221-10-2011


Ruszył plebiscyt „Hotel Roku 2012”, który ma na celu wyłonienie najlepszych polskich obiektów hotelowych według osób podróżujących. Warunkiem otrzymania nominacji była obecność hotelu w bazie HRS oraz zamieszczone na portalu wysokie oceny od dotychczasowych klientów.


Na podstawie głosów osób podróżujących zostaną wybrane najlepsze hotele w 9 kategoriach: Premiera, Biznes, Najlepszy serwis, Hotel Ekonomiczny, Hotel Luksusowy, Design, Spa, Hotel Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. Obiekt, który otrzyma najwięcej głosów spośród zwycięzców wszystkich kategorii, zostanie głównym zwycięzcą Plebiscytu i uzyska tytuł Hotelu Roku 2012.


- Unikalną cechą Plebiscytu jest jego obiektywizm. Wyniki sprzedaży ani jakiekolwiek inne czynniki związane z relacjami biznesowymi między HRS a hotelami nie były brane pod uwagę ani w przypadku nominacji, ani tym bardziej nie będą brane przy wyłanianiu Zwycięzcy – podkreśla Łukasz Dąbrowski, Dyrektor Generalny HRS Polska.


Swój głos na hotel można oddać na stronie www.hotelroku.com, do której odnośniki znajdą się również na witrynach nominowanych obiektów hotelowych. Głosowanie potrwa do marca 2012 roku, kiedy odbędzie się ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie dyplomów dla zwycięskich hoteli.


Nagrodą główną dla zwycięskiego hotelu w kategorii „Hotel Roku 2012” będzie prezentacja w magazynach Newsweek i Forbes, które są partnerami plebiscytu.


Komentujesz: Hotel Roku 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: plebiscyt, hrs, hotel roku 2012, najlepsze hotele


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie