Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Pozostały dwa tygodnie głosowania na Hotel Przyjazny Rodzinie15-07-2011


Pozostały dwa tygodnie na głosowanie internautów i gości hotelowych w III edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Kończy się również audyt ponad 70 hoteli, które otrzymają certyfikaty III edycji. Uroczysta gala i finał konkursu odbędą się 10 września w Warszawie.


W konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie obiekty walczą także o statuetkę w jednej z sześciu kategorii:

- najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny;
- najlepszy hotel miejski dla rodziny;
- najlepszy pensjonat dla rodziny;
- najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny;
- najlepsze letnisko (gospodarstwo agroturystyczne) dla rodziny.


- Rywalizacja jest coraz trudniejsza, gdyż poprzeczka jest ustawiona wysoko. Już dziś widać, że liderzy w poszczególnych kategoriach mogą się różnić zaledwie kilkoma punktami. Cieszymy się bardzo, że nasze certyfikaty mają tak dużą wartość zarówno dla hotelarzy, ale przede wszystkim dla rodziców. Nasz portal, gdzie są relacje z tegorocznej edycji, w okresie wakacji jest szczególnie licznie odwiedzany (ok. 300 wejść dziennie). Rodzice szukają sprawdzony miejsc na wypoczynek z dziećmi, aby mieć pewność, że hotel jest przygotowany pod kątem małych gości – powiedziała Violetta Hamerska, przewodniczącą Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie.


Głosowanie internautów i gości hotelowych zakończy się o północy 31 lipca. W wyniku głosowania zostanie przyznana dodatkowa statuetka „Najlepszy obiekt wg internautów i gości hotelowych”. Głosowanie odbywa się on line na stronie www.dzieckowhotelu.pl lub za pomocą kwestionariuszy, które goście wypełniają w hotelach.


Kapitułę tworzą specjaliści z różnych dziedzin, osoby znane, zainteresowane udziałem w ogólnopolskiej akcji, której celem jest edukacja i promocja miejsc wypoczynkowych przyjaznych rodzinom z dziećmi. Członkowie Kapituły wraz ze swoimi rodzinami biorą udział w wizytach oceniających (weryfikujących), czy dany obiekt spełnia kryteria danej edycji. Członkami Kapituły są m.in. Dorota Zawadzka, Renata Dancewicz, Beata Tadla, Marta Kuligowska, Magdalena Stużyńska, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Marcin Perchuć.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Hotel Przyjazny Rodzinie - głosowanie trwa

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, hotele, wyjazdy rodzinne, hotel przyjazny rodzinie, najlepszy hotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie