Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

W Świnoujściu powstanie pierwszy w Polsce hotel Hampton by Hilton22-02-2011


Światowa sieć hoteli Hilton Worldwide ogłosiła zawarcie umowy franczyzowej ze spółką PGB Dom na otwarcie hotelu marki Hampton by Hilton w Świnoujściu. Nowy hotel zacznie przyjmować gości zimą 2011 r. i odda do ich dyspozycji 104 pokoje. Hampton by Hilton Świnoujście dołączy do dotychczasowej bazy hotelowej Hilton w Polsce. Obecnie do tego grona należą trzy hotele: Hilton Warszawa i Hilton Gdańsk oraz Hilton Garden Inn w Krakowie. Wkrótce Sieć Hilton zamierza otworzyć w Polsce pięć kolejnych hoteli.


Polska jest strategicznym rynkiem dla sieci Hilton jeśli chodzi o dalszy rozwój firmy. Widzimy tu wielki potencjał dla naszej zróżnicowanej oferty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z otwarcia kolejnego hotelu w Polsce, tym razem w Świnoujściu. Biorąc pod uwagę zastane zasoby rozwojowe liczymy na podpisanie kolejnych umów franczyzowych na następne hotele jeszcze w 2011 roku – powiedział Patrick Fitzgibbon, pierwszy wiceprezes ds. rozwoju w Europie i Afryce.


Nowy hotel Hampton by Hilton, usytuowany w centrum miasta przy jednej z głównych ulic handlowych, zapewniać ma wygodny dostęp do najważniejszych galerii i centrów handlowych. Prosty ma być również dojazd do samego hotelu, gdyż znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Świnoujście Centrum oraz w pobliżu głównej drogi wiodącej do portowej części miasta, skąd wyruszają promy pasażerskie i towarowe do Danii i Szwecji.


Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu zostanie otwarty zimą 2011 roku, cieszymy się na samą myśl, że będziemy mogli zaoferować polskim klientom usługi światowej jakości, w ramach uznanej marki Hampton by Hilton – dodała Patrycja Leszczyńska, dyr. ds. nieruchomości komercyjnych PBG Dom.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: świnoujście, nocleg, hotele, hilton


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie