Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Hiszpania po raz pierwszy na Targach EuroGastro 2011


16-03-2011


Na tegorocznych XV Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro po raz pierwszy zaprezentuje się Hiszpania. Specjalnie na targi do Polski przyjedzie 17 hiszpańskich wystawców z ofertą produktów narodowych.


Trzy dni targów będą okazją do zapoznania się z najlepszymi regionalnymi wyrobami spożywczymi, a także do nawiązania kontaktów handlowych z hiszpańskimi przedstawicielami firm, dostawcami, importerami i dystrybutorami. Targi EuroGastro 2011 odbędą się w dniach 23-25 marca w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.


- Jest nam niezmiernie miło gościć w tym roku po raz pierwszy Hiszpanię, która zaprezentuje zwiedzającym swoje najlepsze produkty pochodzące z różnych regionów. Hiszpanie wytwarzają wiele doskonałych wyrobów spożywczych, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Są również specjalistami w dziedzinie uprawy oliwek i produkcji doskonałej oliwy i w tym roku przedstawią bogatą ofertę w tym zakresie. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z różnorodnymi odmianami i smakami lokalnych produktów pochodzących z Hiszpanii, a także do nawiązania kontaktów biznesowych z hiszpańskimi producentami i eksporterami – mówi Grzegorz Sendor, szef projektu EuroGastro.


Wystawcy z Hiszpanii na EuroGastro będą zachwalać walory Hiszpanii poprzez szeroką gamę produktów narodowych. Na jednym ze stoisk pod nazwą „SMAKI Z JAÉN” zaprezentuje się 10 firm z południowej prowincji Hiszpanii, którym wsparcia udziela Izba Przemysłowo-Handlowa Jaén. Przedstawią najlepsze specjały regionalne, w tym również z bogatą ofertą oliwy z oliwek. Zwiedzający będą mieli szansę porównać ich jakość, poznać odmienne smaki, kolory i zapachy.


Na targach EuroGastro 2011 oprócz Hiszpanii swoje produkty narodowe zaprezentuje również Francja. Poza tym wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, akcesoriów i produktów do parzenia i serwowania kawy oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów. Na zwiedzających tegoroczne targi czekają również liczne konkursy, mistrzostwa, pokazy kulinarne, a także spotkania merytoryczne poświęcone branży HoReCa.


By wziąć udział w EuroGastro należy zapisać się na targi za pośrednictwem strony internetowej organizatora lub na miejscu w godzinach otwarcia imprezy. Rejestrując się on-line, zwiedzający będą mogli zakupić bilet uprawniający do wstępu na targi z 50% rabatem.


Więcej informacji na stronie www.eurogastro.com.pl


Komentujesz: Hiszpania na Targach EuroGastro 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, hiszpania, eurogastro, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie