Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Światowy dzień fotografii z Akademią Nikona


20-08-2012


Co ma wspólnego asfalt z fotografią? Jaki wpływ miały angielskie glony na rozwój książki fotograficznej? Zaskakujących faktów i anegdot w historii fotografii nie brakuje – w końcu jest z nami już 173 lata. Z okazji 19 sierpnia – Światowego Dnia Fotografii – Akademia Nikona ogłasza nowe warsztaty: “Historia fotografii w anegdocie”.


Światowy Dzień Fotografii upamiętnia upublicznienie przez rząd francuski odkrycia Louisa Daguerre’a. Różne wydarzenia oraz udoskonalenia techniczne na przestrzeni dziesięcioleci sprawiły, że dziś fotografia towarzyszy nam na każdym kroku. By dobrze z niej korzystać i świadomie rozwijać pasję, warto bliżej poznać korzenie fotografii oraz historię tego medium. Akademia Nikona ma na to niekonwencjonalny sposób: „Historia fotografii w anegdocie” to nowe warsztaty, których uczestnicy poznają świat fotograficznych ciekawostek.


Pierwsze zajęcia przybliżające fotografię w sposób łatwy, lekki i przyjemny odbędą się 28 października br. w Warszawie. Warto jednak zapisać się na zajęcia już dziś - do końca sierpnia można bowiem w Akademii Nikona skorzystać z atrakcyjnej oferty First Minute. Seminarium objęte zostało patronatem Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Wizualnej BOOKAMORE.


Więcej informacji na stronie www.akademianikona.pl


Komentujesz: Historia fotografii w anegdocie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: fotografia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie