Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Gwiazdy Rawa Blues w hotelu Novotel Katowice Centrum26-09-2011


Wyjątkowe wydarzenie czeka miłośników 31. edycji Festiwalu Rawa Blues. Gwiazdy jednego z największych festiwali bluesowych w Europie, które nocują w hotelu Novotel Katowice Centrum, zagrają tam również ekskluzywny, kameralny koncert 8 października o godz. 24.00.


Novotel Katowice Centrum od 5 lat współpracuje z Irkiem Dudkiem – organizatorem Rawa Blues Festiwal, a także gości jego największe gwiazdy. Tak jest również i w tym roku. Aby tradycji stało się zadość, w hotelowej restauracji „16th Avenue” odbędzie się pofestiwalowe Jam Session. Ten wyjątkowy, kameralny koncert mają uświetnić takie gwiazdy jak: C.J. Chenier & Red Hot Louisiana Band, Marcia Ball, Corey Harris, Lil’ Ed & The Blues Imperials i oczywiście sam Irek Dudek. Zaproszenia na to wyjątkowe spotkanie można kupować bezpośrednio w hotelu.


Z myślą o miłośnikach bluesa Novotel Katowice Centrum przygotował również specjalne, festiwalowe pakiety – Rawa Blues Jam Session - dostępny na stronie www.accorhotels.com obejmujacy zakwaterowanie w komfortowym pokoju ze śniadaniem i zaproszeniem na Jam Session lub nocleg ze śniadaniem obejmujący zaproszenie na Jam Session i dodatkowo bilety na festiwal.


Komentujesz: Gwiazdy Rawa Blues w hotelu Novotel

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: katowice, hotel novotel, festiwale muzyczne, rawa blues festival


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie