Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Gryfy Turystyczne rozdane23-12-2011


15-16 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się IV Zachodniopomorskie Forum Turystyki z udziałem Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego. Po raz pierwszy przyznano nagrody Gryfa Turystycznego.


Na forum dyskusja koncentrowała się wokół tematu współpracy pomiędzy lokalnymi organizacjami turystycznymi, samorządami i przedstawicielami biznesu. Po raz pierwszy liderzy w branży turystycznej uhonorowani zostali statuetkami Gryfa Turystycznego Województwa Zachodniopomorskiego. W pierwszej edycji przyznano siedem statuetek w trzech kategoriach.


W kategorii samorządów za wzorową współpracę ze Szczecinecką Lokalną Organizacją Turystyczną i ciekawe pomysły promujące miasto wyróżniony został Urząd Miejski w Szczecinku. Statuetki Gryfa odebrali również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Łobzie – za zaangażowanie i bycie liderem w tworzeniu LOT oraz Urzędu Miejskiego w Połczynie Zdroju za wykreowanie LOT w oparciu o konkretny produkt turystyczny.


W kategorii Lokalnych Organizacji Turystycznych wyróżniono Mieleńską LOT, LOT w Bornem Sulinowie oraz LOT „Wokół Drawy”, zaś w kategorii „Osoba” indywidualną nagrodę otrzymał Andrzej Górski, założyciel i prezes LOT „ Wokół Drawy”.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Gryfy Turystyczne rozdane

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: forum turystyczne, wałcz, gryf turystyczny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • janek

    Ten artykuł jest mega ekstra ;) naprawde dawno nie czytalem nic tak cudownego ;) ile ciekawych rzeczy można sie dowiedziec z tej strony. a ile korzysci dla mnie ;)

    janek

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł