Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Grupa eholiday.pl wchodzi na rynek zakupów grupowych12-07-2011


Serwis eholiday.pl, jeden z największych polskich serwisów noclegowych, otwiera platformę zakupów grupowych oferującą wyłącznie usługi noclegowe.


Tym, co wyróżnia projekt Grupy eholiday.pl na tle pozostałych serwisów oferujących zakupy grupowe jest koncentracja tylko i wyłącznie na usługach noclegowych. Internauci na stronach platformy nie znajdą zniżek na usługi kosmetyczne czy gastronomiczne. Ułatwi to korzystanie z serwisu i wpłynie na jego przejrzystość, zarówno dla internautów szukających okazji, jak i dla Partnerów - właścicieli obiektów noclegowych.


Atutem platformy zakupowej serwisu eholiday.pl jest między innymi zasięg. Z zasobów serwisu eholiday.pl miesięcznie korzysta około miliona unikalnych użytkowników, a w bazie miejsc noclegowych jest ponad 25 tysięcy zweryfikowanych obiektów. Wśród ofert, które znajdą się na platformie będą tylko sprawdzone i konkurencyjne cenowo okazje noclegowe.


- Polacy pokochali zakupy grupowe. Chcemy to wykorzystać i ułatwić użytkownikom polowanie na okazje noclegowe. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka jest konkurencja, ale mamy niezaprzeczalne atuty. Po pierwsze nasza oferta dotyczy tylko miejsc noclegowych. Użytkownik wchodząc na okazje.eholiday.pl doskonale wie, czego szuka. Po drugie mamy jedną z największych w Polsce sprawdzonych baz miejsc noclegowych. Współpracujemy na bieżąco z kilkoma tysiącami właścicieli lub menadżerów obiektów noclegowych, więc ofert w naszym serwisie nie powinno zabraknąć. Warto podkreślić, że to szansa także dla mniejszych pensjonatów i kwater, dla których taka forma promocji była do tej pory niedostępna - mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.


Na właścicieli obiektów turystycznych i noclegowych czekają przejrzyste reguły i korzystne zasady współpracy. Serwis nie pobiera opłat za wystawienie oferty, a jedynie prowizję od sprzedanych usług. Z partnerami ustalane są też indywidualnie takie elementy oferty, jak minimalna i maksymalna liczba kuponów, wysokość rabatu, a także możliwe terminy rezerwacji. Nie ma też wymogu podpisywania umów na wyłączność.


Komentujesz: Grupa eholiday.pl wchodzi na rynek zakupów grupowych

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: rezerwacje, zakupy grupowe, eholiday.pl, usługi noclegowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie