Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Grecka agencja turystyczna wchodzi do Polski


23-11-2010

Jedna z trzech największych internetowych agencji turystycznych w Grecji – Travelplanet24 – wchodzi na polski rynek i uruchamia serwis Tripsta.pl. To internetowe biuro podróży chce przyciągnąć użytkowników możliwością znalezienia najtańszych połączeń wśród ofert niezwiązanych ze sobą przewoźników lotniczych.

Travelplanet24 jest spółką zarejestrowaną w Grecji, która obecna jest w krajach Unii Europejskiej od 2005 roku. Jej obroty dochodzą do 20 mln euro rocznie. Poza Tripsta.pl należą do niej również inne serwisy turystyczne, w tym m.in.
travelplanet24.com, myferry.de oraz myferry.euZdecydowaliśmy się na wejście do Polski, ponieważ pomimo silnej konkurencji na rynku usług turystycznych, widzimy tu duży potencjał zwłaszcza w obszarze e-commerce. Poza tym, rynek grecki jest już ustabilizowany, a my szukamy nowych wyzwań – stwierdził Philipp Brinkmann, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Travelplanet24.


Serwis Tripsta.pl ma przyciągnąć użytkowników przede wszystkim możliwościami jakie daje mechanizm wyszukiwania połączeń lotniczych – Best-Mixx. Pozwalać ma on na wytypowanie najtańszych połączeń poprzez osobną analizę trasy podróży, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Autorski system łączy oferty tanich oraz klasycznych linii lotniczych.


Źródło: DziennikTurystyczny.pl

Foto: DziennikTurystyczny.pl

Komentujesz: Grecka agencja turystyczna wchodzi do Polski

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: tripsta.pl, agencja turystyczna, travel planet, lotnicze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie