Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Gorąca zima w Białce Tatrzańskiej07-02-2012


Ferie zimowe na półmetku. Dla tych, którzy wciąż nie wiedzą gdzie spędzić wolny czas doskonałym rozwiązaniem może okazać się Podhale – a dokładniej Białka Tatrzańska.


Wszyscy staramy się, aby turyści odwiedzający Białkę Tatrzańską nie zaznali nudy ani przez moment . Goście mogą poszaleć na śniegu a następnie – zrelaksować się w gorących wodach termalnych i rozbudowanym Saunarium – mówi Kinga Cierniak z Saunarium Termy Bania


Prócz bogatej, bezkonkurencyjnej infrastruktury na odwiedzających miejscowość czekają także liczne rozrywki specjalne, organizowane głównie pod auspicjami białczańskiej Termy.


- Trwa akcja Góral na Bani. Jędrzej Stanek, góral z dziada pradziada, swoją gawędą na scenie Termy Bania bawi tych, którzy decydują się na chwilę odpoczynku od śnieżnego szaleństwa. Znany gawędziarz ujmuje swoim nietuzinkowym poczuciem humoru a także niezwykle szeroką wiedzą, przekazywaną widzom w postaci zabawnych anegdotek. Towarzyszący mu instruktorzy fitness zachęcają do wspólnej rozgrzewki przed zabawą na stokach – opowiada Kinga Cierniak.


To jednak nie wszystko. Na tych, którzy szukają karnawałowej zabawy, w Termie czeka iście gorąca atmosfera. Rozpoczęty już cykl karnawałowych nocy saunowych, to nietypowe seanse nawiązujące swym charakterem do upalnych rejonów świata.


Źródło: Informacja prasowa Pan Pikto


Komentujesz: Gorąca zima w Białce Tatrzańskiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: białka tatrzańska, dla dzieci, ferie w górach, terma bania


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie