Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Blog Forum Gdańsk 201117-08-2011


15-16 października 2011 Centrum Hewelianum w Gdańsku zostanie opanowane przez (nie)znanych przedstawicieli polskiej blogosfery. Tematem przewodnim drugiej edycji Blog Forum Gdańsk będzie perspektywa rozwoju tej formy komunikacji.


– Gdańsk od dawna konsekwentnie tworzy wizerunek miasta wolności. Ma on swoje źródło we wspaniałej historii tej metropolii, ale co ważniejsze, odnosi się także do tego, jakim miejscem Gdańsk jest dziś. W Gdańsku kultura, podobnie jak i w blogosferze, powstaje oddolnie i spontanicznie. Dlatego właśnie tutaj po raz drugi organizujemy Blog Forum – mówi Anna Zbierska, Dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta.


Dwudniowe spotkanie zostanie, podobnie jak w 2010 roku, podzielone na kilka bloków tematycznych.


– Obecnie trwają ostateczne rozmowy potwierdzające udział wybitnych prelegentów i gości specjalnych Forum, których nazwiska będziemy sukcesywnie ogłaszać. Bazujemy na zeszłorocznych dobrych praktykach, ale planujemy liczne nowości. Szczegóły związane z rejestracją przedstawimy na przełomie sierpnia i września 2011 – zapowiada Ewa Salamon, koordynatorka Forum.


Gdańsk, jako pierwsze miasto w Polsce, zorganizowało w grudniu 2010 roku pierwszą ogólnopolską konferencję blogerów. Konferencja została podzielona na cztery obszary tematyczne: Wolność i etyka Glogera, społeczna i kulturalna rola blogosfery, publicystyka w dobie nowych mediów, współpraca, komunikacja i networking.

Oprócz wykładów, dyskusji i paneli eksperckich, na uczestników forum czekały też wydarzenia towarzyszące: wycieczka „Gdańsk – szlakiem wolności”, kolacja integracyjna z udziałem wszystkich gości konferencji oraz Director’s Cut filmu “Blogersi” w reżyserii Jarosława Rybusa.


Komentujesz: Gdańsk ponownie zaprasza polskich blogerów

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: trójmiasto, gdańsk, centrum hewelianum, blog forum


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie