Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Fontanny w 3D już 3 maja


26-04-2012


W majowy weekend w Parku Fontann na Podzamczu rozpoczynamy sezon pokazów multimedialnych. W tym roku - wyjątkowy, bo poświęcony mistrzostwom Europy i dodatkowo wyświetlany w 3D.


Fontanny będą uruchomione już we wtorek 1 maja, ale to 3 maja o godzinie 21.00 zapraszamy na duże widowisko, związane z tegorocznymi mistrzostwami. Na ścianie wody lasery namalują nam m.in. puchar UEFA EURO 2012™, stadiony miast gospodarzy czy uczestników - krajów biorących udział w turnieju. Nie zabraknie też piłki w grze, bo będziemy mieli okazję zobaczyć animację wodną prezentującą sylwetki piłkarzy z laserowym odzwierciedleniem ruchu piłki. Będzie także laserowa opowieść o chłopcu, który chciał zostać piłkarzem wszystko w połączeniu z muzyką i światłem.


Nie zabraknie też niespodzianek, w tym roku podczas widowiska zobaczymy obraz trójwymiarowy bez potrzeby używania okularów 3D. To pierwsze takie przedsięwzięcie na skalę europejską. Pokazy w maju i we wrześniu będą wyświetlane o godzinie 21.00, a w czerwcu, lipcu i w sierpniu o godzinie 21.30.


W ubiegłym roku fontanny przyciągnęły blisko pół miliona osób, w tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję. W sumie od maja do września będziemy mieli 56 pokazów. Ze względu na UEFA EURO 2012 ™ aż o 11 więcej. Pokazy będą wyświetlane w weekendy, ale także w dzień przed i po meczu rozgrywanym w Warszawie tylko w czerwcu odbędzie się ich aż 17. Pokazy są bezpłatne.


Dokładny harmonogram pokazów fontann jest dostępny na stronie www.ztp.waw.pl


Komentujesz: Fontanny w 3D już 3 maja

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, euro 2012, park fontann, podzamcze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie