Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Światowy Finał turnieju piłkarskiego Danone Nations Cup już 9 września na Stadionie Narodowym w Warszawie


27-08-2012


Już 9 września 2012 r. najlepsi młodzi piłkarze w wieku 10 - 12 lat, z 40 krajów świata zagrają na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie. Polska po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem już trzynastej edycji Światowego Finału Danone Nations Cup – Międzynarodowego Pucharu Dzieci.


W tym roku Światowy Finał Danone Nations Cup odbędzie się w Warszawie, stając się drugim największym międzynarodowym wydarzeniem piłkarskim w stolicy. Czterdzieści najlepszych drużyn świata przyjedzie na kilka dni do Warszawy, aby zagrać swoje mecze finałowe na Stadionie Narodowym w Warszawie już 9 września pod czujnym okiem ambasadora Zinedine Zidane’a.


Turniej Danone Nations Cup zainicjowany przez firmę Danone, w ciągu ostatnich 12 lat, uzyskał prestiż i wiarygodność w świecie piłki nożnej, szczególnie dzięki zasadą gry aprobowanym przez FIFA.Ogromną rolę w promocji turniejów poszczególnych krajach odgrywa rosnące zaangażowanie znanych ambasadorów, takich jak Cafu w Brazylii, Baia w Portugalii, Hagi w Rumunii oraz Zinedine Zidane`a.


Dla powodzenia tego projektu kluczowe jest promowanie wśród dzieci takich wartości jak nawyki prawidłowego żywienia, aktywności ruchowej czy zasad gry Fair Play. Jest to częścią globalnej misji firmy Danone, która od lat dostarcza wysokiej jakości żywność do jak największej grupy rodzin w Polsce i na świecie.

Polskę reprezentować będzie drużyna OZPN Gorzów Wielkopolski - najlepsza drużyna Danone Nations Cup Polska 2012!


Bilety w cenie 10 zł są dostępne w sprzedaży na stronach www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl.

Zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele programu „Podziel się Posiłkiem” - wsparcie dla organizacji realizujących lokalne projekty w zakresie dożywiania i edukacji nt. prawidłowego żywienia dzieci w całej Polsce.


Komentujesz: Finał Danone Nations Cup w Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, dla dzieci, piłka nożna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie