Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Festiwal Terra już za dwa tygodnie


23-11-2012


Już za niecałe 2 tygodnie, w warszawskim kina Wisła odbędzie się 12. Festiwal Slajdów Podróżniczych Terra.


- Jak co roku przygotowaliśmy bardzo różnorodny program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Do pokazów zaprosiliśmy wspaniałych, otwartych ludzi, którzy chcą się dzielić swoją pasją, którą jest podróżowanie. Bez biletów, wiz, pakowania, dużych pieniędzy, wystarczy tylko zasiąść w kinowym fotelu i oglądać, słuchać, chłonąć, odkrywać i planować swoje wymarzone podróże – mówią pomysłodawcy i organizatorzy festiwalu Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie.


W tym roku uczestnicy festiwalu wyruszą w pełną przygód podróż dookoła świata, posłuchają opowieści o współczesnym Jedwabnym Szlaku, zatrzymają się na 3-lata na Filipinach, przemierzą osobową toyotą kawał Afryki, będą podziwiać zjawiskowe krajobrazy i przyrodę Antarktyki, powędrują przez himalajskie królestwo Zanskar, pojadą na wschodnie rubieże Europy - do Gruzji i Armenii, a na koniec zdobędą dziewiczy szczyt Tramen Tepui w Wenezueli.


W różne zakątki świata zabiorą wszystkich: Karolina Sypniewska, Zbigniew Nowak, Agnieszka Doberschuetz Mikołaj Golachowski, Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, Anna i Marcin Szymczakowie, Marek Arcimowicz. Po każdym pokazie slajdów odbędzie się spotkanie z jego autorem.


Podczas Festiwalu, kupując Kalendarz Dzieci Jeevodaya, będzie można wspomóc budowę placu zabaw w Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya (Dżiwodaja) w Indiach, który będzie służył około 460 dzieciom pochodzącym z rodzin dotkniętych trądem. Patronem Festiwalu jest Muzeum Azji i Pacyfiku.


Więcej informacji na stronie www.festiwalterra.pl


Komentujesz: Festiwal Terra już za dwa tygodnie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, festiwal podróżniczy, kino wisła, festiwal slajdów podróżniczych terra


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie