Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura


21-03-2012


Ile czasu zajmuje przejazd rowerem przez cały Jedwabny Szlak z Syrii do Chin? Czy bębny szamańskie Saamów służą aby do grania? Czy w Dolinie Wachanu trzeba się obawiać Talibów? Nie wiadomo czy dokładnie na te, ale na setki innych pytań na pewno otrzymają odpowiedź widzowie drugiej edycji Festiwalu Podróży i Przygody Bonawentura, który odbędzie się w dniach 23-25 marca 2012 w Starym Sączu.


W tym roku organizatorzy przygotowali niezwykle smakowitą miksturę pokazów i spotkań na żywo z podróżnikami, projekcji filmów dokumentalnych nagradzanych na znanych festiwalach, koncertów, warsztatów, wystaw, spotkań z autorami książek i konkursów z nagrodami. Program śmiało może konkurować z najbardziej renomowanymi festiwalami Podróżniczymi w Polsce. Razem przeszło 26 godzin podróżniczego odlotu, w bezpretensjonalnej atmosferze pozbawionej nadmiaru blichtru i lansu.


O swoich podróżach opowiedzą m.in.: Marek Styczyński i Anna Nacher, Dominika Zaręba, Andrzej Stasiuk, Ania i Robb Maciąg, Andrzej Pietyra, Mieczysław Bieniek „Hajer”, Jacek Wnuk. Festiwal odbędzie się w kultowym Kinie Sokół - Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari.


Festiwal organizowany jest przez Fundację Rozwoju Ziem Górskich, a patronem jest tragicznie zmarły podróżnik Tomasz Bonawentura Knapik (1972-2010).


Szczegółowe informacje na stronie www.bonawentura.org


Komentujesz: Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: festiwal podróżniczy, stary sącz, bonawentura


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie