Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów Mediatravel11-04-2011


Tegoroczna edycja Festiwalu Mediatravel odbędzie się w dniach od 27 do 30 kwietnia w Łodzi. Impreza skierowana jest nie tylko do twórców filmu, ale również do twórców fotografii, radia, internetu, prasy i muzyki. Organizatorzy festiwalu, poprzez spotkania, przeglądy, wystawy, konkursy mają nadzieję, że w jakimś stopniu przyczynią się zrozumienia świata, do wyjaśnienia jego zagadek i tajemnic.


Jak możemy przeczytać na stronie organizatora, Mediatravel to podróż po mediach, których twórcy są zainspirowani światem, a w szczególności: człowiekiem, społecznością i środowiskiem, w którym żyje, konfliktami i problemami społecznymi, obyczajami i zwyczajami ludzi, a także całą dziedziną współczesności- czyli tym wszystkim, co człowieka otacza. To także zwracanie się w stronę historii- do wydarzeń z dziejów świata i Polski , do wydarzeń nad którymi warto się zastanowić, a na pewno warto o nich wiedzieć. To również cała sfera współczesnej migracji, w tym także podróże.


Festiwal posiada formułę konkursu w 5 kategoriach: film, fotografia, radio, internet, prasa. Nagrodą główną w każdej kategorii jest Nagroda World Mediatravel. W ramach tegorocznej imprezy, jak też podczas poprzednich edycji, wyodrębniony został oddzielny konkurs pod nazwą Mediatravel Cinema, będący festiwalem filmów dokumentalnych.


Więcej informacji na stronie vwww.mediatravel.pl


Komentujesz: Festiwal Mediatravel 2011 już w kwietniu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, łódź, mediatravel, festiwal podróżniczy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie