Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów, Odkrywców i Podróżników – Mediatravel06-04-2011


W dniach 27 - 30 kwietnia br. w Łodzi odbędzie się Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów, Odkrywców i Podróżników – Mediatravel.


Festiwal Mediatravel to podróż po mediach, których twórcy są zainspirowani światem, a w szczególności: człowiekiem, społecznością i środowiskiem, w którym żyje, konfliktami i problemami społecznymi, obyczajami i zwyczajami ludzi, a także całą dziedziną współczesności- czyli tym wszystkim, co człowieka otacza.


Impreza posiada formułę konkursu w 5 kategoriach: film, fotografia, radio, internet, prasa. Nagrodą główną w każdej kategorii jest Nagroda World Mediatravel. Przyznawane są także nagrody honorowe- Columbus Awards za całokształt pracy twórczej. W ubiegłych latach taką nagrodę otrzymali m.in.: Ewa Rubinstein, Kazimierz Karabasz, Stanisław Szwarc- Bronikowski, prof. Michał Bogusławski.


Po raz pierwszy w historii festiwalu zostanie zorganizowany Konkurs Gold Expedition o miano wyprawy lub podróży roku. Wyprawę lub podróż można zgłaszać w takich kategoriach jak: wyprawa naukowo- badawcza, wyprawa kulturowa, wyprawa sportowo-wyczynowa, podróż. Nagradzani będą również twórcy, autorzy książek o tematyce historycznej, społecznej, podróżniczej.


Więcej informacji na stronie www.mediatravel.pl


Komentujesz: Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów w Łodzi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, łódź, spotkania podróżników, mediatravel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie