Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Farma Iluzji zaprasza do świata magii16-04-2012


Jedyna na świecie Latająca Chata Tajemnic unoszona przez balony, Muzeum Iluzji oraz zaczarowany ogród pełen magicznych przedmiotów i złudzeń optycznych – to tylko niektóre z atrakcji tworzących Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, który powstał w Mościskach koło Woli Życkiej, ok. 85 km od Warszawy. Otwarcie już 28 kwietnia br.


Położona w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem „Farma Iluzji” to miejsce wyjątkowe na mapie rodzinnych podróży po Polsce. Wkomponowana w malowniczą, leśną polanę, kilka kilometrów od biegu Wisły, jest propozycją dla wszystkich tych, którym znudziły się wszechobecne dinozaury, tradycyjne lunaparki, typowe sale zabaw, czy też kinowe multipleksy.


Kilkuhektarowy kompleks, powstały na miejscu starej cegielni, zbudowany został w stylu wiejskiej posiadłości. Zamiarem właścicieli było stworzenie miejsca przyjaznego, bezpiecznego i ciekawego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, gdzie przygoda, dobra zabawa i edukacja w nieformalnej atmosferze, łączą się pod wspólnym szyldem magii i iluzji. Nierealne z pozoru wrażenia, tajemnicze złudzenia optyczne i zjawiska fizyczne, prezentowane są tutaj w sposób różnorodny
i niepospolity.


„Farma Iluzji” pełna jest ciekawostek, które przeczą racjonalnemu widzeniu świata. Znajdują się więc tutaj Magiczny Domek, Lewitujący Kran, czy też zagadkowy, Niemożliwy Trójkąt. Warto także przespacerować się edukacyjną Ścieżką Złudzeń, która grupuje starannie wyselekcjonowane obrazy tworzące plastyczne iluzje. Istotą tego miejsca jest bowiem przyswajanie wiedzy oraz przeżywanie czegoś niesamowitego w przyjemny, rozrywkowy sposób. Stąd też większość oglądanych zjawisk jednocześnie wytłumaczona jest zwiedzającym prosto i przystępnie.


Mimo, że magia zwycięża tu rzeczywistość, dla tych, którzy zechcą zejść na ziemię, Park również ma sporo do zaoferowania. Wielbiciele logicznych zagadek i przygód odnajdą się chociażby w wiklinowym labiryncie pod gołym niebem.


Oprócz uniwersalnych atrakcji, nie zabraknie też emocjonujących propozycji dedykowanych
w szczególności dorosłym. Zwłaszcza szansa na przejechanie się terenową wersją pojazdu przyszłości Segway powinna przypaść im do gustu. Dodatkowo, w sezonie letnim planowane jest uruchomienie ścianki wspinaczkowej oraz basenu z wodnymi kulami.


„Farma Iluzji” zaprasza gości już od 28 kwietnia 2012 r., od wtorku do piątku w godzinach 10.00-18.00, w soboty i niedziele w godzinach 9.00-20.00.


Szczegółowe informacje na stronie www.farmailuzji.pl


Komentujesz: Farma Iluzji zaprasza do świata magii

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lublin, park rozrywki, farma iluzji


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie