Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Farma Iluzji zaczarowała pierwszych gości


15-05-2012


Podczas tegorocznej majówki nieopodal Garwolina otwarto nową atrakcję turystyczną, którą w ciągu pierwszych dwóch tygodni funkcjonowania odwiedziło ponad 4 tysiące osób. Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” zdążył już odkryć przed swoimi gośćmi niejedną tajemnicę. Zwiedzający chwalą nie tylko ulokowane tam atrakcje, ale także rodzinny i piknikowy charakter tego miejsca.


Niezapomniane przeżycia dla wszystkich”, „Farma fantastyczna...wrócimy do Was na pewno...”, „(..) relaksująco i swojsko, a do tego pouczająco (…) to najlepszy park jaki dotąd odwiedziliśmy”, „...a chata wymiata”- taki ton dominuje w opiniach osób, które dotychczas odwiedziły jedyny tego rodzaju park tematyczny w Polsce. Od 28 kwietnia, kiedy to „Farma Iluzji” została otwarta w Mościskach koło Woli Życkiej ok. 30 km od Garwolina (woj. mazowieckie), przeżywa ona prawdziwy najazd fanów magii, iluzji i nierealnych zjawisk fizycznych, a także tych, którzy zwyczajnie chcą sobie odpocząć na świeżym powietrzu.


Największym zainteresowaniem, spośród bogatej oferty atrakcji Parku, cieszy się Latająca Chata Tajemnic – budynek o unikalnej konstrukcji, który dzięki przytwierdzonym do dachu gigantycznym balonom sprawia wrażenie, jakby jeden jego bok unosił się w powietrzu. Nie dość, że z zewnątrz chata wygląda jak domek z bajki, to jeszcze wewnątrz przypomina zaczarowany świat z Krainy Oz, gdzie nic nie jest takie jak się z pozoru wydaje.


Goście Farmy sporo czasu spędzają też we wnętrzu Muzeum Iluzji. Zbiór eksponatów, mylących zmysły na każdym kroku, wydaje się robić wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych. Wielu już bezskutecznie próbowało dotknąć fałszywy obraz nieistniejącego przedmiotu, czy zdziwionych stawało oko w oko z tzw. „prawdziwym lustrem” pokazującym rzeczywistość w 100% realnie, bez efektu odbicia. Zwiedzający zatrzymują się również na dłużej przy niezwykłych trójwymiarowych hologramach, specjalnie sprowadzonych do Muzeum z Rosji.


Ponieważ „Farma Iluzji” to nie tylko magia, zwiedzanie oraz edukacja, ale także miejsce relaksu i dobrej zabawy w swobodnej atmosferze, spora część turystów postanowiła skorzystać z pięknej pogody urządzając piknik na miejscowej polanie. Goście chętnie odpoczywali też na plaży „Karaibów na niby”, okrzykniętej nieoficjalnie „Zatoką Piratów”, pod prawdziwymi palmami i na prawdziwym, złotym piasku. Najmłodsi natomiast ochoczo oddawali się beztroskiej zabawie na polu dmuchańców, ale przede wszystkim z zapałem wdrapywali na Gigantyczne Krzesło Olbrzyma, pozwalające poczuć się jeszcze mniejszym. Właściciele zapowiadają, że to dopiero początek ich kolekcji mebli w skali 4:1.


Sporym powodzeniem, szczególnie wśród osób robiących pamiątkowe zdjęcia, cieszyły się dwa kultowe samochody filmowe – piękny egzemplarz wzorowany na pojeździe „Ecto-1” z filmu „Pogromcy duchów” oraz słynny DeLorean, wehikuł czasu z pamiętnego „Powrotu do przyszłości”.


- To ogromny honor dla nas, że mimo tylu konkurencyjnych imprez w tym okresie, tak dużo osób znalazło czas dla nas. Jednak największą radość sprawiły nam zaskoczone i uśmiechnięte twarze naszych gości, a zwłaszcza tych, którzy - korzystając z pięknej pogody - spędzili u nas cały dzień, nie tylko doskonale się bawiąc, ale również odpoczywając na kocu. Również pozytywne opinie na naszym Fanpage`u są dla nas ogromną nagrodą za kilka lat pracy nad tym miejscem. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i cały czas myślimy zarówno o nowych atrakcjach, jak i usprawnieniu istniejącej infrastruktury - podsumowuje Dominik Centka, jeden z właścicieli „Farmy Iluzji”.


Szczegółowe informacje na stronie www.farmailuzji.pl


Komentujesz: Farma Iluzji zaczarowała pierwszych gości

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lublin, park rozrywki, farma iluzji


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie