Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2223)

Everyboard Festival II już 20 kwietnia

17-05-2013

Fani sportów deskowych mogą szykować sprzęt i doskonalić formę. Od 20 do 21 kwietnia, w Karpaczu odbędzie się II edycja Everyboard Festival, zawodów dla ludzi uzależnionych od adrenaliny.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowanych zostanie aż 26 różnych dyscyplin sportowych związanych z deską. Podczas dwóch dni festiwalowych, Karpacz zamieni się w raj dla fanów sportów ekstremalnych. Zawody rozgrywane są na zasadzie „whole city event”, co oznacza, że przestrzenią festiwalową stanie się całe miasto, dzięki czemu każdy będzie mógł przyłączyć się do zabawy. Rywalizację będzie można śledzić na Stadionie Miejskim, na ulicach miasta, na skoczniach wybudowanych ze śniegu i ziemi oraz na torze skimboardowym i wakeboardowym.

W Karkonoszach spotkają się pasjonaci takich dyscyplin „deskowych”, jak: snowboard, skateboard, freeboard czy longboard. Coś dla siebie znajdą też fani bardziej wyszukanych dyscyplin, w tym min: supboardu, skimboardu, waveboardu czy trickboardu. Zawody przeprowadzone zostaną w 10 konkurencjach. Dodatkowo odbędzie się szereg pokazów innych dyscyplin sportowych.

Zarejestrowani zawodnicy i uczestnicy będą mieli możliwość startu w ”Everyboard Everybody, czyli zjeździe na bele desce” oraz wziąć udział losowaniu upominków. Główna nagroda to kamera GoPro Hero3 White Edition, ufundowana przez Firmę Freeway.

Dla widzów, którzy w tym czasie przyjadą do Karpacza, przygotowano dodatkowe atrakcje edukacyjne i kulturalne. Nie zabraknie pokazów i szkoleń z ratownictwa medycznego i górskiego, spotkań z trenerami sportów ekstremalnych czy pokazów dla dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa. Fani zakupów będą mieli okazję wybrać się na targi sportowe, zorganizowane na terenie stadionu miejskiego.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.everyboardfest.pl


Komentujesz: Everyboard Festival II już 20 kwietnia

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: karpacz


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie