Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Europosłowie podziwiali Mazury w 3D09-11-2011


8 listopada 2011 r., na terenie siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli odbył się wernisaż wystawy kreacji Mateusza Obarka pt. „To Mazury nie…”. Wystawa jest częścią kampanii promującej Mazury w finale konkursu na 7 Nowych Cudów Natury.


Uroczystego otwarcia wystawy 11 zdjęć oraz 11 fotogramów wykonanych w technologii 3D w o wymiarach 1000x700 mm. dokonał Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Podczas wernisażu zostały zaprezentowane krótkie kilkuminutowe filmy o Warmii i Mazurach oraz film o udziale Mazurskich Jezior w konkursie na siedem nowych cudów natury wraz z teledysk hymnu „Mazurski Cud”.


Podczas wydarzenia organizatorzy umożliwili oddawanie głosów na polskiego kandydata w konkursie na najpiękniejsze miejsca na świecie. Głos na Mazury oddali m.in. Róża Thun Von Hochenstain, Jolanta Hibner, Artur Zasada, Prof. Dr. Vytautas Landsbergis, Minister Spraw Zagranicznych Chin (Taiwan) Paula C. F. Hsu.


Zdjęcia wykorzystane w wystawie to prace czołowych polskich fotografików: Ryszarda Czerwińskiego, Mieczysława Wieliczki, Andrzeja Stachurskiego i Wojciecha Wójcika.


Komentujesz: Europosłowie podziwiali Mazury w 3D

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: 7 cudów świata, mazurskie jeziora, mazury cud natury, kraina wielkich jezior mazurskich


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie