Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Eurolot promuje ofertę połączeń krajowych11-07-2011


Właściciel niskokosztowych linii lotniczych Eurolot.com, oferujących połączenia między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce, przedstawił nową ofertę dla Pasażerów. Obejmuje ona pierwsze, bezpośrednie połączenia lotnicze pomiędzy Gdańskiem, Krakowem i Wrocławiem.


Jak zapewnia przewoźnik, już w 90 minut można przenieść się na drugi koniec Polski, wraz z nietypowym bagażem typu: narty, rower, deska snowboardowa lub windsurfingowa. Firma oferuje przeloty już od 195 zł w jedną stronę ze wszystkimi opłatami oraz 50% zniżki dla dzieci do 14 lat.


Dodatkowo, odprawę bagażową można przejść przez Internet, co skraca czas spędzony na lotnisku. Rezerwacji biletów dokonuje się za pośrednictwem serwisu www.eurolot.com lub poprzez Contact Center. W planach Eurolotu są także kolejne połączenia międzymiastowe.


Kampania reklamowa informująca o nowej ofercie Eurolot.com trwa od początku lipca. W trzech miastach: Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie rusza komunikacja outdoorowa, reklamy prasowe, konkursy i spoty radiowe. Hasłem kampanii promującym nowe, bezpośrednie połączenia jest: eurolot.com Międzymiastowy! Wraz z początkiem lipca linie zostały także oficjalnym przewoźnikiem polskiej siatkówki.


Opracowaniem kampanii reklamowej dla Eurolot.com zajmuje się agencja reklamowa Victoria Promotion wchodząca w skład V5 GROUP. Za działania po stronie Eurolot.com odpowiada Jacek Balcer, dyrektor marketingu i PR.


Komentujesz: Eurolot promuje ofertę połączeń krajowych

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, wrocław, gdańsk, tanie linie lotnicze, bilety lotnicze, eurolot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie