Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Patronat Polska Wita

Euro Big Way Camp 2011 - rekord pobity!02-08-2011


Udało się! Skoczkowie spadochronowi utworzyli rekordową, 113-osobową figurę! Niestety, z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz skrócony czas na przygotowania, organizatorzy zrezygnowali z planowanej wcześniej - 125-osobowej formacji. Oficjalnym, tegorocznym rekordem jest więc 113-osobowa podniebna figura. Gratulujemy!


Ze względu na deszcz, chmury i chłód w pierwszych dniach imprezy oraz skrócenie czasu na przygotowania, a także znacząco zmniejszoną liczbę wylotów, organizatorzy zdecydowali się zmniejszyć liczbę skoczków biorących udział w rekordowej formacji do 113 osób. Dzięki ogromnej determinacji, wielu próbom naziemnym i pozytywnemu nastawieniu wszystkim spadochroniarzom udało się nawzajem chwycić i utworzyć rekordową figurę.


Rekord na spadochronowych bigwayach, czyli skokach dużych formacji uznaje się wówczas, gdy zadeklarowana przed samym startem liczba skoczków spadochronowych całkowicie zamknęła powietrzna figurę. Dlatego też możemy śmiało mówić o rekordzie na polskim niebie!


- 113 osób to rekord tym większy, że dokonany zaledwie po 6 próbach. Gratulujemy uczestnikom Euro Big Way Camp 2011 – mówi Dariusz "Dafi" Filipowski, doświadczony skoczek, instruktor Szkoły Spadochronowej Skydive.pl i jeden z organizatorów imprezy.


Dumnym patronem wydarzenia był portal Polska Wita.


Komentujesz: Euro Big Way Camp 2011 - rekord pobity!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: balony, włocławek, euro big way camp, skoki spadochronowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie