Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Euro 2012 - szansa turystyczna dolnośląskich subregionów - Konferencje w Miliczu i Wrocławiu14-03-11


7 marca w Miliczu i 11 marca we Wrocławiu odbyły się konferencje prezentujące projekt "Euro 2012 - szansa turystyczna dolnośląskich subregionów". Na spotkania przybyli przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządów oraz organizacji pozarządowych zainteresowani włączeniem się do sieci partnerstw, które zostaną powołane w ramach projektu. 

 

Korzyści dla potencjalnych partnerów są niezaprzeczalne - dla samorządów to m.in.: ożywienie gospodarcze oraz wykorzystanie terenów i obiektów gminnych. Dla organizacji pozarządowych to szansa na znalezienie sponsora, dostęp do wiedzy o funduszach i grantach, a także pozyskanie wolontariuszy. Natomiast dla biznesu to pozyskanie nowych klientów, dofinansowane szkolenia, dostęp do informacji o planach gminy.


Ważne jest to, że od Partnerów nie wymaga się żadnego wkładu finansowego, ponieważ projekt w całości finansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Euro 2012 to szansa, jakiej nie można zaprzepaścić. Szacuje się, że dzięki organizacji mistrzostw ruch turystyczny zwiększy się o ok. 4 mln turystów. Stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej jest koniecznością, a osiągnięcie tego celu daje niewątpliwie projekt „Euro 2012 szansą dolnośląskich subregionów”.


Więcej informacji na stronie www.subregiony2012.pl


Komentujesz: Euro 2012 - konferencje w Miliczu i Wrocławiu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wrocław, konferencja, euro 2012, dolny śląsk


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie