Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Eurlotot podwiezie do Zakopanego26-12-2011


Eurolot, polski przewoźnik regionalny, udostępnia pasażerom nową usługę - wraz z partnerem - firmą VIA VISTULA przewoźnik będzie oferował przewozy z krakowskiego portu lotniczego do Zakopanego i okolicznych miejscowości.


Usługa wyróżnia się tym, że pasażer Eurolotu odwieziony zostanie "pod drzwi". Zamówiony pojazd zabierze podróżnych sprzed terminala krajowego lotniska w Balicach i dowiezie pod wskazany adres. Podobnie będzie w drodze na lotnisko; pasażer zostanie odebrany ze wskazanego miejsca i odwieziony na lotnisko.


Przewóz pasażerów Eurolotu, którzy skorzystają z oferty, realizowany będzie komfortowymi pojazdami marki Mercedes, które zabiorą na pokład maksymalnie osiem osób. Busy zostaną wyposażone w bezprzewodową sieć Wi-Fi czy gniazdka elektryczne z napięciem 230V. W pojeździe znajdzie się również miejsce na bagaże, w tym sprzęt narciarski, wózki dziecięce czy nawet rowery.


Koszt usługi wynosi 69 zł od osoby - w przypadku kursu do miejscowości w powiatach tatrzańskim, nowotarskim i suskim) oraz 49 zł - w przypadku przejazdu do miejscowości powiatu myślenickiego. W przypadku przejazdu grupowego cena biletu jest obniżana dla 2 i 3 osoby o 10 %, dla 4-8 osoby o 20 %.


Z przewozu w specjalnych - wymaganych przepisami - fotelikach skorzystać mogą także dzieci. Zapotrzebowanie na tego typu foteliki należy jednak zgłosić wcześniej.


Źródło: aeronews.pl


Komentujesz: Eurlotot podwiezie do Zakopanego

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, zakopane, eurolot, kraków airport


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie