Eko taksówki już na ulicach Warszawy
20-03-2012
Już jutro pierwsze samochody EcoCar System wyjadą na ulice stolicy. Nowy przewoźnik oferuje wiele dotąd niespotykanych udogodnień i ekologiczną jazdę - większość floty będzie zasilana energią elektryczną. W pierwszym okresie obowiązywać będą niższe ceny za kilometr.
Obecnie trwają ostatnie testy usługi. Właściciel zapowiada, że w związku z nimi, w ciągu najbliższego miesiąca trwać będzie faza BETA, w trakcie której wszystkie usługi będą stopniowo wprowadzane. Wszyscy pasażerowie będą mogli się podzielić swoimi uwagami na temat jakości funkcjonowania EcoCar System. Zostaną one gruntownie rozpatrzone pod kątem wprowadzenia w życie.
EcoCar System jest pierwszym takim przedsięwzięciem w Polsce. Właściciel postawił na ekologię i komfort pasażera. Docelowo na każdy tysiąc samochodów, siedemset ma być napędzanych energią elektryczną, co pozwoli na znaczące oszczędności paliwa i emisji dwutlenku węgla. Green Capital City ma w planach ekspansję na rynki największych polskich miast: Krakowa, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Łodzi i Szczecina. Cała flota liczyć będzie w sumie 7 000 pojazdów.
Źródło: Serwisu Informacji Zleconych PAP
Wpisz komentarz
Zamknij to okno