Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2247)

easyJet wprowadza usługę Flight Tracker

16-07-2013

easyJet wprowadza usługę Flight Tracker („Śledzenie lotów”), pozwalającą na sprawdzanie informacji o lotach w czasie rzeczywistym.

Flight Tracker („Śledzenie lotów”) pozwala wszystkim pasażerom udającym się na wakacje lub na spotkanie biznesowe na dostęp do informacji o ich locie nawet do 48 godzin przed odlotem. Dzięki mobilnemu dostępowi do aplikacji, informacje dotyczącego wybranego lotu można sprawdzić nawet w drodze na lotnisko.

Najnowszy rozwiązanie Flight Tracker wprowadzone przez easyJet uznaje się za pierwszy taki produkt w branży. Jego testy rozpoczęły się w lutym 2013 roku i od tego czasu, blisko 3,5 mln pasażerów skorzystało z tego narzędzia. Dotychczas żadna linia lotnicza nie rozpoczęła udostępniania tak szczegółowych informacji o poszczególnych lotach.

W szczycie sezonu letniego usługa śledzenia lotów umożliwia monitorowanie aż 214 samolotów easyJet, na pokładach których setki tysięcy urlopowiczów podróżuje po Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej i Rosji. Co kilka sekund system może publikować aktualne informacje o pojedynczych lotach, wszystkich lotach z danego lotniska lub wszystkich lotach ogółem.

Z aplikacji mogą korzystać pasażerowie easyJet w całej Europie. Jest ona dostępna na stronie internetowej easyjet oraz poprzez aplikację mobilną.

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: easyJet wprowadza usługę Flight Tracker

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: linie lotnicze, easyjet


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie