Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

easyJet rozpoczyna współpracę z UNICEF


25-06-2012


easyJet, największa brytyjska linia lotnicza rozpoczyna współpracę z UNICEF, znaną na całym świecie organizacją niosącą pomoc dzieciom.


easyJet oraz UNICEF, rozpoczynają wspólną inicjatywę Change for Good. Projekt będzie realizowany w całej ogólnoeuropejskiej sieci easyJet w szczycie sezonów letniego i zimowego. Jego adresatami jest 55 mln pasażerów linii, podróżujących na pokładach 200 samolotów przewoźnika na blisko 600 trasach w 30 krajach.


Począwszy od 2 lipca 2012, wszyscy pasażerowie linii easyJet będą mogli wspierać dzieci dokonując dobrowolnej darowizny na rzecz UNICEF. W tym celu, na pokładach samolotów zostaną umieszczone specjalnie przygotowane do tego celu woreczki, do których każdy z podróżujących easyJet będzie mógł wrzucić dowolną kwotę pieniężną. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na sfinansowanie inicjatyw ratujących życie dzieci na całym świecie.


- UNICEF niesienie pomoc dzieciom we wszystkich regionach świata. Dlatego bardzo chętnie zaangażowaliśmy się w najnowszy międzynarodowy projekt tej organizacji. Jesteśmy przekonani, że zarówno nasi pracownicy, jak i pasażerowie pomogą nam wspierać ten szczytny cel – powiedziała Carolyn McCall, prezes spółki easyJet.


- Cieszę się ze współpracy z easyJet, największą i najszybciej rozwijającą się brytyjską linią lotniczą. Dzięki wspólnemu projektowi będziemy mogli pomóc uratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom na całym świecie. Ta współpraca daje UNICEF szansę na uzyskanie dodatkowego wsparcia. Dzięki niej możemy również dotrzeć z informacjami o naszej misji do milionów osób, dlatego wspólna inicjatywa to doskonały sposób na wsparcie dzieci – powiedział David Bull, dyrektor wykonawczy UNICEF.


Projekt Change for Good wstępnie zaplanowano na okres trzech lat. Będzie on częścią globalnej inicjatywy UNICEF. Dzięki współpracy z wiodącymi liniami lotniczymi z całego świata w ramach Change for Good zebrano już miliony funtów na rzecz potrzebujących dzieci.

 

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: easyJet rozpoczyna współpracę z UNICEF

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: linie lotnicze, easyjet, unicef


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie