Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2244)

e-Witaj w Podróży

10-06-2013

Wraz z początkiem czerwca, redakcja „Witaj w Podróży” udostępniła czytelnikom magazyn w formie aplikacji na iPada oraz tablety z systemem Android. Dwumiesięcznik pojawił się również w wersji „webowej”, do przeglądania na domowym komputerze. W ramach promocji, korzystanie z aplikacji mobilnych będzie bezpłatne do końca czerwca.

Elektroniczne wydanie zawiera wszystkie historie, zdjęcia, reportaże i poradniki, które znajdują się w wersji papierowej magazynu. Całość jednak od samego początku została zaprojektowana z myślą o użytkownikach tabletów.

Wprowadzeniu nowego produktu na rynek towarzyszy duża kampania e-mailingowa, która potrwa do końca czerwca. W pierwszej kolejności do 3 mln klientów Tarsago Polska skierowany zostanie e-mailing wraz z ofertą darmowego ściągnięcia aktualnego wydania „Witaj w Podróży” oraz dwóch wydań archiwalnych w wersji na iPada (ze sklepu AppStore). W kolejnych etapach kampanii ta sama grupa otrzyma ofertę ściągnięcia wersji na tablety z systemem Android (w sklepie GooglePlay), a także korzystania z wersji webowej magazynu (dostępnej on-line na www.kiosk.witajwpodrozy.pl).

- Wersja webowa zachowuje funkcjonalność aplikacji tabletowej, ale różni się tym, że może być przeglądana na komputerach stacjonarnych. Wystarczy myszka i dostęp do internetu – tłumaczy Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny „Witaj w Podróży”.

Roczna prenumerata on-line magazynu „Witaj w Podróży” dostępna jest również w kampanii PKO Banku Polskiego skierowanej do klientów bankowości internetowej. Wszystkie osoby, które uruchomią bankowość mobilną IKO (umożliwiającą płacenie i wypłacanie telefonem) mogą skorzystać z darmowej rocznej prenumeraty wersji webowej
z dostępem online do treści „Witaj w Podróży”.

Za przygotowanie aplikacji i wprowadzenie jej na rynek odpowiada redakcja magazynu „Witaj w Podróży” oraz dział sprzedaży Tarsago Polska.


Komentujesz: e-Witaj w Podróży

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: aplikacja mobilna, witaj w podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie