Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dzień Szwecji - no i cóż że deszcz17-05-2011


Tegoroczny Dzień Szwecji (7 maj) odbył się w najlepszym miejscu w Warszawie, pozyskał większą liczbę sponsorów oraz miał przyjemność przedstawić koncert grupy Timoteij.


Impreza różniła się od poprzedniej edycji pod względem pogody, która niestety pokrzyżowała ostatnią część programu. Pod naciskiem narastającego deszczu i chłodu, późnym popołudniem, z bólem w sercu, została podjęta jedyna słuszna decyzja, aby przenieść główny koncert do Domu Polonii. Oznaczało to, że tylko goście którzy brali udział w Business Mixerze i garstka najwierniejszych polskich fanów Timoteij mieli przyjemność wziąć udział w koncercie.


Początek dnia, jak i większa jego popołudniowa cześć była słoneczna. Zaraz po oficjalnym otwarciu imprezy przez Ambasadora Szwecji, najmłodsi uczestnicy, z pędzlami i farbami, zapełnili cały trawnik, na którym radośnie przekładali swoje fantazje na papier.

W międzyczasie trwał konkurs wiedzy o Szwecji ”Tipspromenad”. Organizatorów zaskoczyła pozytywnie duża frekwencja i duża wiedza uczestników konkursu. Po długich eliminacjach i wyrównanej walce udało się wyłonić szczęśliwych zwycięzców. Czekały na nich: podróż do Karlskrony ufundowana przez Stena Line oraz nowoczesne odkurzacze firmy Electrolux.


Więcej informacji na stronie www.dzienszwecji.pl


Komentujesz: Dzień Szwecji - no i cóż że deszcz

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, dla dzieci, warsztaty, dzień szwecji, krakowskie przedmieście


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie