Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Jest już dostępna Polska wersja językowa strony www.etaphotels.com13-12-2010


Na stronie etaphotels.com można już dokonywać rezerwacji w hotelach Etap przy użyciu języka polskiego. To duże ułatwienie dla polskojęzycznych gości 8 hoteli Etap w Polsce i 400 na całym świecie. Hotele ekonomiczne stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oferują bowiem satysfakcjonujące warunki pobytu w bardzo konkurencyjnej cenie.


- Strona internetowa podobnie jak hotele marki Etap wyróżnia się nowoczesnym, ale praktycznym designem, prostymi rozwiązaniami oraz wysoką funkcjonalnością, dostosowaną do potrzeb gości i użytkowników www. Hotele Etap to optymalne rozwiązanie dla osób podróżujących, które oczekują wygodnego noclegu ze smacznym śniadaniem w dobrej cenie, zawsze w tym samym standardzie, niezależnie od miasta i kraju. Zarówno w przypadku samych hoteli, jak i strony internernetowej „sieciowy” charakter Etap to niezaprzeczalna zaleta – klienci mają zawsze gwarancję wysokiej jakości usług – mówi Joanna Wąchocka, Brand Manager hoteli Etap w Polsce. „Rezerwacje online stają się coraz bardziej popularne, a teraz polskim gościom będzie jeszcze łatwiej – dodaje.
Polska jest jedną z pięciu wersji językowych, oprócz francuskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Strona ma atrakcyjną grafikę, czytelny i uporządkowany rozkład wielu opcji, przyjazną nawigację oraz intuicyjną platformę rezerwacyjną. Osoby odwiedzające polską stronę internetową Etap z łatwością odnajdą wszystkie niezbędne informacje na temat hoteli w Polsce i na świecie - ich lokalizacji, dojazdów, standardu, usług dodatkowych oraz rezerwacji i promocji. Z pomocą strony można w szybki i prosty sposób zaplanować trasę podróży służbowej, wycieczki, czy urlopu.


Internauta korzystając ze polskojęzycznej strony etaphotels.com ma wgląd do opisu, zdjęć i map 400 hoteli Etap na całym świecie, promocji i ofert specjalnych w skali globalnej i lokalnej, a także informacji o 60 lokalizacjach innych hoteli należących do Grupy Grupy Hotelowej w Polsce i tysiącach obiektów sieci Accor na świecie.


Źródło: Informacja prasowa Imedia PR
Foto: etaphotel.com

Komentujesz: Działa już Polska wersja strony etaphotels.com

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: hotele, wyjazd zimowy, strona internetowa, rezerwacje


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie