Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dyrektorzy 14 POIT odwiedzą Małopolskę21-11-2011


Małopolska, w dniach 21-24 listopada, będzie gościć dyrektorów 14 Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej, zagranicznych przedstawicielstw Polskiej Organizacji Turystycznej.


W hotelu Dosłońce Conference & SPA w gminie Racławice spotykają się z władzami Polskiej Organizacji Turystycznej osoby odpowiedzialne za promocję turystyczną Polski w najważniejszych regionach świata: w USA, Japonii, Szwecji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Austrii, Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii, Holandii i Rosji.


- Robocze spotkania organizowane są przez Polską Organizację Turystyczną dwa razy do roku i odbywają się każdorazowo w innym regionie Polski. Stanowią one okazję do zapoznania się z nowymi produktami turystycznymi, które mogą być promowane za granicą – powiedziała Anna Maciąga z Polskiej Organizacji Turystycznej.


Podczas spotkania uczestnicy dyskutować będą przede wszystkim na temat działań promocyjnych planowanych do realizacji w latach 2012 – 2013 oraz zostaną przeszkoleni w zakresie ustawy o zamówieniach publicznych.


Trzeciego dnia dla przedstawicieli małopolskiej branży turystycznej zorganizowano warsztaty, w trakcie których w rozmowach można będzie uzyskać niezbędne wskazówki o sposobie dotarcia do turystów w danym regionie, o specyficznych oczekiwaniach turystów w poszczególnych krajach oraz o planowanych spotkaniach branżowych i możliwościach promocji za granicą.


- To doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak przygotować ofertę, by zachęcić turystę z danego kraju do przyjazdu do Małopolski, w jakich wydarzeniach branżowych brać udział i jak skutecznie kształtować wizerunek regionu za granicą – dodała Anna Ślusarczyk z Hotelu Dosłońce.


Polska Organizacja Turystyczna realizuje swoje cele na poszczególnych rynkach poprzez swoje przedstawicielstwa (POIT) w 14 krajach świata. Polskie Ośrodki Informacji Turystycznej pełnią funkcję narodowych punktów informacji turystycznej, są organizatorami imprez, wystaw i stoisk wystawienniczych na targach turystycznych. W ich gestii leży także badanie podlegającego im rynku, prowadzenie kampanii i akcji reklamowych, zachęcanie dziennikarzy i touroperatorów do zainteresowania się Polska.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Dyrektorzy 14 POIT odwiedzą Małopolskę

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: małopolska, racławice, polska organizacja turystyczna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie