Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

DOT na Targach Turystycznych ITB w Berlinie14-03-11


W dniach od 9-go do 13-go marca Dolny Śląsk zaprezentował swoje największe atrakcje turystyczne na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie. Stoisko Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej było wyjątkowo licznie odwiedzane przez gości zarówno branżowych jak i turystów indywidualnych.


Na stoisku DOT prezentowani byli wszyscy członkowie naszego Stowarzyszenia, a także w ramach urozmaicenia ekspozycji prowadzone były degustacja regionalnych produktów i prezentacje malowania ceramiki oraz formowania naczyń z gliny. Oprócz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej na jednym z większych regionalnych stoisk w polskiej hali swoje lady mieli również przedstawiciele Karkonoszy, Wałbrzycha, Starostwa Kłodzkiego oraz miast Kudowa Zdrój, Jawor i Złotoryja.


Dodatkową promocją regionu była prezentacja Narodowego Forum Muzyki i Opery Wrocławskiej w hali poświęconej w całości ofercie kulturalnej. Wyraźnie można było zaobserwować zwiększone zainteresowanie ofertą naszego regionu oraz całego kraju, na co wpływ miał status Polski jako kraju partnerskiego tegorocznej edycji targów.


Największym powodzeniem cieszyła się turystyka miejska oraz aktywna. Wiele zapytań dotyczyło też zabytków sakralnych oraz oferty rekreacyjnej. Liczymy, że kontakty nawiązane podczas tegorocznej edycji ITB wpłyną pozytywnie nie tylko na wizerunek naszego regionu, ale również na liczbę przyjazdów turystycznych do dolnośląskich miejscowości.


Komentujesz: DOT na Targach Turystycznych ITB w Berlinie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: berlin, dolnośląska organizacja turystyczna, dot, targi itb


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie