Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2285)

Patronat Witaj w Podróży

Dookoła świata z TT Warsaw 2013

13-11-2013

Nowe kierunki, ciekawe zakątki, egzotyczna kultura i zupełnie nieznane dla podniebienia kuchenne rarytasy... takie atrakcje czekają na uczestników jesiennych XXI Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 28-30 listopada w Warszawie. Na stoiskach będzie można zapoznać się z ofertą z ponad sześćdziesięciu krajów, w tym m.in. Azerbejdżanu, Dominikany, Palestyny, Wenezueli, Sri Lanki, Tunezji, Egiptu czy Indii.

W tegorocznym katalogu pojawi się wiele ciekawych propozycji wyjazdowych, a nowi wystawcy, tacy jak Stowarzyszenie Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „MORÉNKA”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Krajeńskie oraz Kurpiowski Park Kultury czy touropratorzy: Mimino Travel Georgia (Lucky Way Ltd.) z Gruzji, Travel Company "Wind of Wanderings" z Egiptu, Superadria SRL z Włoch urozmaicą swoimi propozycjami wachlarz atrakcji turystycznych.

Na entuzjastów egzotycznych eskapad, ale i na tych, którzy chętnie podróżują tylko palcem po mapie, czekać będą interesujące spotkania z wytrawnymi podróżnikami: Beatą Pawlikowską oraz Anną i Krzysztofem Kobusami.
Specjalna oferta została przygotowana dla pasjonatów narciarstwa i snowboardu. Poza zakupieniem wspaniałych wyjazdów, fani białego szaleństwa będą mogli podczas targów wziąć udział w Evencie Zimowym.

Podczas zabawy odbędą się pokazy jazdy na nartach i snowboardzie na specjalnym symulatorze udostępnionym przez ośrodek „Czarny Groń”, a także zawody, w których na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Po aktywnym dniu, targowi sportowcy odpoczną w restauracji pod szyldem „Kuchnia dla narciarzy” serwującej regionalne przysmaki z kurortów zimowych.

Krajem partnerskim XXI Targów TT Warsaw jest Tunezja. Na ich stoisku będzie można podziwiać pracę tunezyjskich rzemieślników, porozmawiać z ciekawymi ludźmi, posłuchać tradycyjnej muzyki, a także spróbować regionalnych przysmaków.

Szczegółowe informacje na stronie www.ttwarsaw.pl


Komentujesz: Dookoła świata z TT Warsaw 2013

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie