Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dom produkcyjny f25 fotografuje LOT05-12-2011


Dom produkcyjny f25 zakończył projekt sesji zdjęciowej dla PLL LOT. Przygotowane materiały mają wspierać budowę nowego wizerunku przewoźnika. F25 na potrzeby sesji do współpracy zaprosił fotografa Tomasza Albina.


To pierwsza od wielu lat tak szeroko zakrojona sesja zdjęciowa dla polskich linii lotniczych. Trwała od lipca do połowy listopada 2011 roku i została podzielona na trzy etapy, podczas których starano się uchwycić drogę jaką pokonuje pasażer na etapach lotniska i samolotu.


- LOT postawił przed nami duży projekt, który z uwagi na ilość pracy, a także bardzo restrykcyjne normy bezpieczeństwa obowiązujące na terenie lotniska, musiał zostać rozłożony na kilka etapów. W innych warunkach podobną sesję można przeprowadzić znacznie szybciej, ale efekt końcowy pokazuje, że praca się opłaciła – powiedział Marcin Dworucha, dyrektor zarządzający domu produkcyjnego f25.


Etap I był przeznaczony na zdjęcia potraw serwowanych w klasach business i economy. Etap II poświęcono ludziom znajdującym się na pokładzie samolotu. Miały one pokazywać warunki w trakcie podróży – możliwości pracy, relaksu i profesjonalną obsługę. Tą część zrealizowano na pokładzie samolotu znajdującego się w hangarze przy lotnisku Chopina w Warszawie. Ostatni, trzeci etap to zdjęcia nowego terminala, a wraz z nim self check in, miejsca tranzytowego, oczekiwania na wejście na pokład i odbioru bagażu.


Celem sesji było przygotowanie profesjonalnych materiałów, które zostaną wykorzystane w działaniach komunikacyjnych firmy. Trafią one na stronę internetową i do materiałów promocyjnych skierowanych na zagraniczne rynki. Zostaną także wykorzystane w komunikacji wewnętrznej. Liniom zależało także na zwiększeniu aktywności w sieci z ich pomocą.


Dom f25 przy realizacji tego projektu zaangażował Tomasza Albina – znanego fotografa, który pracował między innymi dla Mercedesa, Vivy, Netii, Unilevera czy magazynu „Pani”. Nad kreacją czuwała agencja 180heartbeats. Gotowe fotografie powinny pojawić się w materiałach LOT w najbliższych tygodniach.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Dom produkcyjny f25 fotografuje LOT

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: pll lot, polskie linie lotnicze, sesja zdjęciowa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie