Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dolny Śląsk: od marca ruszają bezpłatne szkolenia09-02-2011


Od początku marca rusza edycja darmowych szkoleń dla obiektów gastronomicznych oraz hotelarskich w ramach projektu „Dolny Śląsk gotowy na EURO 2012”. Szkolenia współfinansowane są ze środków unijnych zaś realizuje je Federacja Pracodawców Polski Zachodniej wraz z Centrum Wspierania Biznesu Europea.


Szkolenia nastawione są na wsparcie rozwoju potencjału mikro i małych przedsiębiorstw dolnośląskich działających w sektorze hotelarskim i turystycznym poprzez rozwój kwalifikacji zawodowych pod kątem przygotowań Dolnego Śląska do organizacji mistrzostw EURO 2012.


Program szkoleń jest zróżnicowany, każdy hotel czy też restauracja może znaleźć w nim coś dla siebie. Szkolenia są podzielone ze względu na dwie branże – turystyczną i gastronomiczną, które obejmują po III moduły dla każdej z tych branż obejmujące m.in. Pierwsza Pomoc Przedmedyczną – uzyskanie Certyfikatu, zachowanie się w sytuacjach kryzysowych, obsługa gości zagranicznych, radzenie sobie z trudnym klientem , savoir-vivre, sztuka serwowania napoi i win, profesjonalny barman i barista, BHP w kuchni. Dla wszystkich grup wprowadzono także szkoleniowych kurs branżowego języka angielskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym.


Szkolenia będą trwały 4,5 miesiąca. Podzielone zostały na 9 zjazdów trwających dwa dni z częstotliwością dwa razy w miesiącu. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby zatrudnione na umowę o pracę, umowy cywilno-prawne z wykształceniem co najwyżej średnim.


Więcej informacji na temat szkoleń na stronie www.gotowynaeuro.pl


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Dolny Śląsk: od marca ruszają bezpłatne szkolenia

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: hotele, euro 2012, dolny śląsk, szkolenia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie