Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dolnośląska Organizacja Turystyczna na
MTT Wrocław12-04-2011


W dniach 8-10 kwietnia w Hali Orbita we Wrocławiu odbyła się 3. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. Dolnośląska Organizacja Turystyczna była partnerem tegorocznej imprezy. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą turystyczną oraz folderami i mapami regionu, odwiedzający mogli obejrzeć wystawę prac uczestników konkursu rysunkowego dla dzieci „Mój Dolny Śląsk”.


Odwiedzający targi mieli również okazję uczestniczyć w VI już edycji spotkań pod hasłem „Spotkajmy się nad Odrą”. Tegoroczna edycja konferencji odbyła się pod znakiem nowości w turystyce wodnej. Zaprezentowane zostały zmiany w przepisach dotyczących bezpieczeństwa żeglugi turystycznej, realizowane w części polskiej przez Polską Organizację Turystyczną oraz „Euro 2012 – szansa turystyczna dolnośląskich subregionów”.


Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się również z przedsięwzięciami o charakterze infrastrukturalnym – Zachodniopomorskim Szlakiem Żeglarskim, w ramach którego budowana jest sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego. Przedstawiony został między innymi system wynajmu nowoczesnych łodzi, który z powodzeniem funkcjonuje w krajach Europy Zachodniej oraz możliwości jego wdrożenia na dolnośląskim odcinku Odry.


8 kwietnia odbyła się również konferencja prezentująca System Turystycznego Informatora GSM, urządzenia mającego na celu podniesienie atrakcyjności regionu. Najbliższe imprezy targowe z udziałem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej odbędą się w maju, w Opolu oraz Jeleniej Górze.


Komentujesz: Dolny Śląsk na targach we Wrocławiu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wrocław, dolnośląska organizacja turystyczna, dot, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie