Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dolnośląska Informacja Turystyczna już wkrótce dostępna dla mieszkańców oraz odwiedzających Wrocław!01-07-2010

Dolny Śląsk jest jednym z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Jednak jeszcze wielu turystów przyjeżdżających do Wrocławia, jak również jego mieszkańców ma wciąż małą świadomość odnośnie ogromu jego atrakcji turystycznych.

Dolnośląska Organizacja Turystyczna wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom we współpracy z firmą Orfin podjęła działania w celu otwarcia pierwszej Dolnośląskiej Informacji Turystycznej. Oficjalnego otwarcia dokona w dniu 2 lipca 2010 o godzinie 12.00 Prezes Zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej - p. Jerzy Łużniak. Dolnośląski Punkt Informacji Turystycznej będzie się znajdował w miejscu gdzie dotychczas mieściło się biuro „info-Wrocław”, tuż przy wejściu do Ratusza .

Zadaniem nowopowstałej Dolnośląskiej Informacji Turystycznej będzie promocja w samym Wrocławiu całości Dolnego Śląska, członków stowarzyszenia, regionalnych atrakcji i szlaków turystycznych wśród mieszkańców miasta jak i gości je odwiedzających.

Założyciele przewidują również umożliwienie poszczególnym gminom, czy stowarzyszeniom turystycznym z regionu prezentacji swoich atrakcji w formie organizacji przed lokalem eventów, wystaw, pokazów pracy lokalnych artystów itp.

Odwiedzający punkt oprócz fachowej informacji udzielanej mu osobiście przez informatorów turystycznych będzie mógł znaleźć w nim komplet informacji z terenu w formie map turystycznych, wydawnictw promocyjnych, a także kupić pamiątki i wyroby regionalne tworzone na Dolnym Śląsku (m. in. wyroby z lnu, gliny, drewna, wikliny oraz oczywiście spożywcze produkty regionalne, jak miody, powidła, nalewki i wiele innych).


źródło: informacja prasowa

Komentujesz: Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie