Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2210)

Marsz zombie ustanowi nowy rekord świata

15-03-2013

4 maja 2013 roku, w ponad 1 000 miast na całym świecie nastąpi globalna apokalipsa zombie. Przebierz się za zombie i dołącz do największej włóczęgi barowej w znanym wszechświecie. Pełzaj, zataczaj się, maszeruj lub po prostu biegnij na imprezę.

Ta barowa włóczęga zombie łączy dekadencką rozrywkę zwyczajnych, pijackich wypraw barowych z tradycyjnym już pochodem zombie. Uczestnicy marszu przyodziewają przebranie zombie, oblewają się sztuczną krwią, a następnie pochłaniają przekąski i drinki, kursując od baru do baru.

Pomimo chwiejnego kroku żywego trupa, potrafią się bawić jakby nie było jutra. Jeden z pierwszych pochodów zombie po barach miał miejsce w Stanach Zjednoczonych. Jednak zabawa jest zaraźliwa i szybko rozprzestrzenia się po całym świecie. Co dalej? Czy zombie zawładną French Quarter? Podbiją Times Square? Lewobrzeżny Paryż? A może ich łupem padnie Big Ben? Ta największa barowa włóczęga na świecie niechybnie pobije rekord świata w kategorii największego zgromadzenia zombie.

Zombie cechuje się tym, że sam tworzy swój kostium. Może też chwiejnym krokiem przyczłapać do sklepu z kostiumami. Niezbędne akcesoria obejmują: sztuczną krew, poszarpane i postrzępione ubranie oraz nieposkromione pragnienie przekształcenia tej nocy żywych trupów w noc zabawy i tańca z żywymi trupami.

Dołącz do wielkiej hordy nieumarlaków w sobotę 4 maja 2013 roku. Wraz z zastępami zombie opanuj pobliskie bary i baw się do białego rana na największym zgromadzeniu żywych trupów, jakie widział świat.

Szczegółowe informacje o akcji na stronie www.thezompocalypse.com

Źródło: Informacje Zlecone PAP


Komentujesz: Dołącz do międzynarodowego marszu zombie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: zombie walk


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie