Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Dobry Produkt dla Pszeniczniaka


17-10-2012


Pszeniczniak, najnowsze piwo z Browaru Amber, otrzymał tytuł „Dobry Produkt - Wybór Ekspertów 2012” w kategorii: Produkt Regionalny.


Nagroda co roku przyznawana jest przez Grupę PTWP SA, wydawcę magazynu Rynek Spożywczy oraz branżowych serwisów internetowych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach, m.in.: sprzedaż, jakość, innowacyjność, design opakowania. Pszeniczniak otrzymał tytuł w kategorii: Produkt Regionalny.


- To dla nas zaszczyt, że otrzymaliśmy nagrodę w tak wymownej kategorii jak: Produkt Regionalny. Jest ona dla nas bardzo ważna, ponieważ odzwierciedla aktualne trendy rynkowe i potrzeby konsumentów. Browar Amber od 20-stu lat promuje to, co na Pomorzu najlepsze. Zawsze byliśmy bardzo silnie związani z Regionem – mówi Marek Skrętny, dyrektor ds. marketingu.


Nagrodzeni otrzymali certyfikaty, które producenci będą mogli przez rok eksponować na opakowaniach swoich produktów.

- Umieszczenie logotypu na opakowaniu ma być dla konsumenta drogowskazem w gąszczu sklepowych półek. Wyraźne logo "Dobry Produkt - Wybór Ekspertów" ma pomagać konsumentom w dokonaniu właściwego wyboru – informują organizatorzy.


Tegoroczne nagrody zostały wręczone podczas Gali, która była zwieńczeniem pierwszego dnia V Forum Rynku Spożywczego i Handlu.


Źródło: informacja prasowa


Komentujesz: Dobry Produkt dla Pszeniczniaka

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: piwo, turystyka regionalna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie