Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Bardzo dobre wyniki linii lotniczych Air Italy Polska31-01-2011


W 2010 roku Air Italy Polska zanotowała bardzo wysoką punktualność rejsów. Przewoźnik może pochwalić się także znacznie lepszymi wynikami przewozowymi w stosunku do 2009 roku.


W okresie 1 stycznia - 31 grudnia 2010 r. 95 procent samolotów w barwach AIP odleciało z lotnisk na czas. Tak dobry wynik pozwala AIP utrzymać się w czołówce najbardziej punktualnych linii lotniczych. Jest on efektem m.in. użytkowania nowoczesnych samolotów typu Boeing 737-800 NG. Air Italy Polska była pierwszym przewoźnikiem zarejestrowanym w Polsce, który zaoferował pasażerom nową jakość podróży.


- W Air Italy Polska punktualność, obok bezpieczeństwa i komfortu, jest jednym z priorytetów. Wiemy jak bardzo opóźniony lot wpływa na komfort i zadowolenie z urlopu. Cieszę się, że starania całego zespołu AIP przynoszą wymierne efekty w postaci coraz lepszych wskaźników punktualności. Jestem przekonany, że w tym roku będą one jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Naszym celem jest bycie przewoźnikiem pierwszego wyboru dla pasażerów i biur podróży. Chcemy wyróżniać się punktualnością, jakością i najbardziej zawansowaną technologicznie flotą- powiedział Mariusz Szpikowski, Prezes Zarządu Air Italy Polska.


Rok 2010 przewoźnik zakończył bardzo dobrymi wynikami przewozowymi. Z usług Air Italy Polska skorzystało ponad 272 000 pasażerów - 131 000 więcej, niż w 2009 roku.


W ubiegłym roku Air Italy Polska wykonywała operacje czarterowe z Polski i Włoch. Z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Łodzi zabierała klientów do Egiptu (Sharm-el-Sheik i Hurgada), Maroka (Agadir), Turcji (Alania, Bodrum, Izmir), Hiszpanii (Costa Brava, Gerona) oraz na Wyspy Kanaryskie (Fuerte Ventura). Z Włoch przewoźnik latał do Kenii, Dubaju, na Zanzibar i Wyspy Zielonego Przylądka.


Źródło: Informacja prasowa Cieszewski PR


Komentujesz: Dobre wyniki linii lotniczych Air Italy Polska

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: linie lotnicze, wycieczki, samolot, air italy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie