Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Darmowe warsztaty dla branży hotelarskiej w Zakopanem05-02-2011


28. lutego w Zakopanym odbędą się pierwsze warsztaty poświęcone działaniom e-marketingowym obiektów hotelarskich i noclegowych. Spotkanie adresowane jest do właścicieli i osób zarządzających obiektami noclegowymi oraz do specjalistów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing usług hotelarskich i konferencyjnych. Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Podczas bezpłatnych warsztatów pracownicy eholiday.pl przybliżą uczestnikom najważniejsze kwestie związane z reklamą i promocją obiektów turystycznych w internecie, zaprezentują sposoby analizy konkurencji oraz własnych potrzeb marketingowych, przedstawią dostępne narzędzia reklamowe i pokażą jak efektywnie z nich korzystać.


Chcemy aby nasze spotkanie w Zakopanem zapoczątkowało cykl warsztatów i szkoleń w miejscowościach, które generują największy ruch turystyczny. Dziś branża turystyczna nie może funkcjonować w oderwaniu od Internetu, jest na niego w pewien sposób skazana. Z drugiej strony ciągle brakuje wiedzy jak z tego medium skutecznie korzystać i jak w pełni wykorzystać jego potencjał. Mam nadzieję, że pomysł cyklicznych warsztatów częściowo rozwiąże ten problem – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl


Pierwsze warsztaty odbędą się 28 lutego br. w Zakopanym, na ulicy Wierchowej 4 (budynek Geovita CKR). Spotkanie będzie się składało z trzech paneli. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zgłoszenia.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Darmowe warsztaty dla branży hotelarskiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: zakopane, hotele, warsztaty, turystyska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie