Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Czesko-słowacko-polski rajd rowerowy



22-04-2011


23 kwietnia 2011 r. praski artysta i kompozytor Jan Řepka wyjedzie w swoją długą, rowerową trasę koncertową. Szlak prowadzi przez trzy środkowoeuropejskie państwa i mierzy ponad 1500 km, Řepka da w tym czasie ponad 20 koncertów. Cały sprzęt muzyczny oraz ekwipunek podróżniczy artysta przewiezie na swym specjalnie do tego przystosowanym i przedłużonym rowerze.


- Specjalnie zmodyfikowany bicykl pozwala mi wygodnie wozić gitarę, wzmacniacz, pudełko płyt i śpiwór - mówi Jan z uśmiechem. "Nigdy nie myślałem, że mogę połączyć moje dwie największe miłości - muzykę i podróże w tak naturalny sposób.

- Co prawda rower w porównaniu do innych środków lokomocji jest najpowolniejszy, ale z drugiej strony zapewnia bezpośredni kontakt z ludźmi z okolicy przez którą przejeżdżam. Podczas podróży planuję dawać koncerty i zapraszać do współpracy lokalnych twórców, muzyków i piosenkarzy. Wierzę, że mi się to uda. W swej podróży mam wiele pięknych dróg do wyboru - przyznaje Jan Řepka.


Podczas wyprawy artysta zagra w Polsce sześć koncertów – we Wrocławiu (Klub pod Kolumnami, 27.04), Chorzowie (Rebel Garden, 1.05), Lanckoronie (Cafe Pensjonat, 3.05), Krakowie (Kombinator, 4.05; Lokator, 5.05) i Nowym Sączu (Kawiarnia Prowincjonalna, 7.05).


Szczegółowe informacje na stronie www.janrepka.cz


Komentujesz: Czesko-słowacko-polski rajd rowerowy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: rower, wrocław, koncert, podróż, wyprawa rowerowa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie