Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Codziennie loty z Warszawy do Lizbony


12-05-2012


Portugalska linia lotnicza TAP Portugal uruchamia w sezonie letnim codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. Nowy rozkład ma obowiązywać od 30 maja.


Samoloty portugalskiej linii będą startować z Warszawy w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele o godzinie 7:40 i lądować w Lizbonie o 10:40. We wtorki, piątki i soboty odpowiednio o 15.30 i 18.30.


- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rosnące zainteresowanie połączeniem z Warszawy do Lizbony zadecydowało o zwiększeniu oferowania. Codzienne rejsy w sezonie letnim oznacza dalsze umocnienie pozycji TAP Portugal na polskim rynk - powiedział Marek Sławatyniec, szef firmy Aviareps SA, reprezentującej TAP Portugal w Polsce.


We współpracy z LOTem (na zasadzie code-share) TAP oferuje dogodne połączenia i atrakcyjne taryfy ze wszystkich polskich portów regionalnych (Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Poznań) do Lizbony oraz innych miast w Portugalii, w tym na Maderze i na Azorach, a także do Brazylii, Wenezueli, Nowego Jorku i Miami. Czas przesiadki w Warszawie w większości przypadków wynosi poniżej godziny.


Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Brazylii a także do Miami i Nowego Jorku programem BOM DIA LISBOA (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via/ Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.


Źródło: lotnisko-chopina.pl


Komentujesz: Codziennie loty z Warszawy do Lizbony

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, pll lot, portugalia, lizbona


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie