Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Cieszyn: ostatnia impreza piwna w tym roku


05-09-2012


7 i 8 września w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie odbędzie się impreza „Bracka Jesień 2012”, na którą zapraszamy wszystkich miłośników piwa i 166-letniego cieszyńskiego browaru.


W piątek i sobotę będzie można zwiedzać Browar na wzgórzu zamkowym nad Olzą, zobaczyć, posmakować i powąchać jak się warzy piwo Brackie unikalną metodą otwartej fermentacji, zjeść przysmaki kuchni cieszyńskiej i Księstwa Cieszyńskiego, wypić i kupić piwa w kilkudziesięciu stylach piwnych z całego świata, poznać i porozmawiać z najlepszymi piwowarami. Dodatkowo, każdego dnia od 19:00 - 24:00 można wziąć udział w nocnym zwiedzaniu browaru.


W sobotę w części artystycznej wystąpią m.in. Kabaret DNO, zespoły muzyczne The AlternatiV Pink Floyd i Bartnicky.


W czasie Brackiej Jesieni w Cieszynie Andrzej Miler zdobywca tytułu Grand Champion Birofilia 2012 rozpocznie warzenie najlepszego piwa roku. W czerwcu br., na Festiwalu Birofilia w Żywcu, jego piwo o smaku wędzonej śliwki zostało uznane za najlepsze w Polsce. Na potrzeby tamtego konkursu Andrzej Miler uwarzył zaledwie kilkanaście litrów – w najbliższą sobotę w Brackim Browarze Zamkowym uwarzy aż 5 0000 litrów tego piwa. Następnie Grand Champion Birofilia będzie leżakował w piwnicach Brackiego Browaru Zamkowego, a jego sprzedaż w całej Polsce rozpocznie się 6 grudnia 2012 r. o godz. 18:00.


Wstęp na Bracką Jesień 2012 i zwiedzanie Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie (standardowa trasa) są bezpłatne. W czasie imprezy piwo będzie sprzedawane tylko osobom pełnoletnim.


Źródło: informacja prasowa


Komentujesz: Cieszyn: ostatnia impreza piwna w tym roku

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: piwo, cieszyn, brackie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie