Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?
Chmielaki Krasnostawskie 2012 za nami


22-08-2012


Kolejne Chmielaki zakończone. Przez trzy dni Krasnystaw odwiedziło tysiące chmielakowych gości, którzy cieszyli się bogatą oferta artystyczną imprezy i rosnącą z roku na rok ofertą browarów z Polski i zagranicy.


Z roku na rok wzrasta zarówno liczba browarów biorących udział w Chmielakach, jak i piw zgłoszonych do konsumenckiego konkursu piw. Tradycyjnie, konsumenci wyłonili najlepsze piwa w 11 kategoriach konkursowych. Ponadto przyznano wyróżnienia dla najlepszego piwa z browaru regionalnego, najlepszego piwa z browaru restauracyjnego oraz najlepszego piwa niepasteryzowanego.


Grand Prix Chmielaków 2012 „Królewskie Karpie” otrzymało piwo Mirosław Koźlak z browaru Fortuna. Wyłoniono również najlepszą karczmę piwną Chmielaków – była to karczma browaru Perła. Oprócz I miejsca dla Perły, delegacje z zagranicznych miast partnerskich Krasnegostawu przyznały również w tej kategorii wyróżnienie dla browaru Tyskie.


Znaczącym elementem tegorocznych Chmielaków były także akcje profilaktyczne, takie jak kampania „Pozory mylą, dowód nie” oraz klub DRIvera. Symulator jazdy samochodem oraz alkogogle pomagały uświadomić przybyłym do Krasnegostawu gościom dlaczego ważne jest, aby bawić się odpowiedzialnie.


Kolejne, 43. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2013” odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2013 roku.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.chmielaki.pl


Komentujesz: Chmielaki Krasnostawskie 2012 za nami

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: piwo, chmielaki krasnostawskie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj wydarzenie


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie