Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi China Expo Poland 2011


31-08-2011


Pokazy tańczącego lwa, prezentacje chińskich sztuk walki Kung-Fu i Wushu, tajniki parzenia herbaty i chińskiej medycyny naturalnej, kulinarny spektakl z degustacją orientalnych dań oraz konkursy i dwuosobowa wycieczka do Chin do wygrania czekają na odwiedzających pierwsze Targi China Expo Poland 2011. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 września w Centrum MT Polska w Warszawie.


- China Expo Poland to doskonała okazja, aby w centrum Polski poznać fascynujące oblicze Chin. Przyjadą do nas Chińczycy i pokażą wiele różnorodnych produktów, których atutami jest nie tylko cena, ale również doskonała jakość i nowoczesność. Te dni będą również szansą na poznanie wspaniałej kultury i tradycji Chin oraz współczesnego Państwa Środka, który jest mniej znany w naszym kraju. Każdy, kto przyjdzie na China Expo Poland, na pewno nie będzie się tu nudził. Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać cenne kontakty biznesowe, a zwiedzający indywidualni spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi w otoczeniu chińskich tradycji, fascynujących pokazów i po prostu dobrze się bawić - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.


Zwiedzający Targi China Expo Poland będą mieli okazję wykazać się wiedzą o Chinach i wygrać w konkursie nawet dwuosobową, wymarzoną wycieczkę do Chin. Poza tym na laureatów czekają kursy języka chińskiego, a także kolacja w chińskiej restauracji. Dodatkowo zwiedzający będą mogli w specjalnym konkursie zaproponować hasło promujące Chiny w Polsce. Najbardziej pomysłowe osoby otrzymają kurs języka chińskiego, dwuosobowe zaproszenie do chińskiej restauracji oraz słownik i oryginalną chińską herbatę.

Przez trzy dni nie zabraknie licznych pokazów chińskiej kultury, występów artystycznych i atrakcji efektownie prezentowanych na scenie oraz opowieści i anegdotek na temat Chin. Odbędzie się m.in. niecodzienny wykład pod tytułem „Ping Pong i inne, czyli czego nie wymyślili Chińczycy”. Każdego dnia targów będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną prezentującą ludzi, przyrodę i najciekawsze zabytki Chin, dzięki której zwiedzający będą mogli podziwiać niepowtarzalny koloryt i egzotykę Państwa Środka.


China Expo Poland to nie tylko bogactwo ofert wystawców, to również fascynująca prezentacja tradycji i kultury Chin oraz jej współczesnego oblicza, a także cykl konferencji poświęconych polsko-chińskim relacjom biznesowym. Zwiedzający będą mieli okazję dowiedzieć się na nich, jak importować towary z Chin, jak eksportować produkty do Azji, a także uzyskać wiedzę na temat inwestycji w obu krajach. Uczestnicy targów będą mogli obejrzeć prezentacje pokazujące nowoczesność i różnorodność Chin, a także przepiękne zdjęcia z podróży po tym kraju.


Wstęp na targi China Expo Poland jest bezpłatny. Wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja, której można dokonać na stronie www.chinaexpo.pl bądź podczas trwania targów.


Komentujesz: Chiński lew zatańczy w Warszawie!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi turystyczne, china expo poland, centrum mt polska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie